Naposledy zobrazené

 

Hodnotný Darčeky k nákupu u nás už pri nákupe nad 5 eur


Jean Patou Joy Collectors Edition 15ml, Pure Parfum (W)

BEZ KRABIČKY
Cena 59.00
Pôvodná cena 295.00, Zľava 80 %
Dostupnosť: skladom +7
Objem:
15ml
Určenie:
Pre ženy
Poškodenie:
bez krabičky
Cena bez DPH: 49.17
EAN: 8714273060990
Značka: Jean Patou
KS

Koncentrovaný čistý parfum ! 

Oslávte kultovú vôňu JOY v tomto exkluzívnom zberateľskom prevedení  - čistým parfumom z limitovanej edície JOY Collector’s Edition Pure Perfume. S celosvetovým počtom len 1000 kusov. Každá fľaša je naplnená rukou a zapečatená. Na každom flakóne je vygravírované poradové číslo z tejto limitovanej 1000 kusovej série. 

Aktuálne máme k dispozícii dostupné tieto čísla: 

407, 660, 763, 839, 846, 847, 893

Pre toto špeciálne vydanie luxusná značka JEAN PATOU vytvorila kultúrnu fľašu z minulosti. Navrhovanú samotným Jeanom Patouom v roku 1932, vianočná fľaša, ktorá bola pôvodne inšpirovaná jeho zbierkou čínskych šnupavých tabakov, sa znovuzrodí v duchu oblečenia "Nuit de Chine". Lemovitú atramentovú čiernu fľašu obklopuje zagulatená zátka v tvare "červenej kapucíny" a obalená zlatou niťou.

"Po prijatí mnohých požiadavok od našich verných zákazníkov sme sa rozhodli vrátiť vôňu Joy do svojej kultovej fľaše, čím sme oslávili sté výročie domu Jean Patou", povedal Dilesh Mehta, prezident Jean Patou.

Táto nová verzia Joy je "najčistejšia, najbohatšia a najkoncentrovanejšia" zo všetkých variantov svojej podpisovej vône. Jej silné otváracie tóny sú ruža a jazmín (kvety, ktoré sa zbierajú ručne v septembri a máji), v kombinácii s ylang-ylangom, tuberózou a teplým santalovým drevom. 


Hlava:  listové zelené tóny, aldehydy, broskyne
Srdce:  Ruža, jazmín, ylang ylang, tuberóza
Základ: Santalové drevo, pižmo, civet

Ak by ste mali záujem o túto luxusnú limitovanú edíciu v krabičke, posledné kusy si viete zakúpiť ešte v obchodnom dome Harrods v Spojenom kráľovstve

Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si ako danú vôňu ohodnotili ľudia z celého sveta na medzinárodnej stránke Fragrantica.com