Naposledy zobrazené

 

Hodnotný Darčeky k nákupu u nás už pri nákupe nad 5 eur


Lancome Absolue Premium BX 5ml, Denný pleťový krém (W)

Cena 5.00
Dostupnosť: skladom +15
Objem:
5ml
Určenie:
Pre ženy
Cena bez DPH: 4.17
EAN: 8693744717789
Značka: Lancome
KS

Intenzívny krém s okamžitým účinkom na vyhladenie vrások. Pleť je rozjasnená, kontúry tváre sú spevnené, pleť je vyživená a hydratovaná. Po 4 týždnoch používania viditeľne zjemnené linky a vrásky.

Bežná cena klasického 50ml balenia vyše 160 eur - ušetríte až 100 eur !!

LANCOME Absolue Premium Bx Regeneračný a vypĺňajúci očný denný krém pre viditeľné omladenie pleti. 

Pôsobením prostrediam, poveternostných podmienok a nevyváženej životosprávy dochádza k oslabeniu pleti a vzniku vrások. Oblasť očí je obzvlášť citlivá a zaťažená aj vplyvom mimiky.  Intenzívny očný krém, ktorý hlbkovo hydratuje a vyživuje pleť. Komplex N-Stimuline™ pomáha posilňovať prirodzený proces obnovy pleti. Pleť bude vyzerať sviežo a oddýchnuto. 

Zložka Pre-Xylane ™ napomáha hydratácii a tým obnovuje pružnosť a vláčnosť pleti. Krém obsahuje aj ochranný filter voči UV žiareniu s ochranným faktorom SPF15. Kré je oftalmologicky a dermatologicky testovaný. Ľahká textúra krému zaručuje perfektné vstrebávanie. 

Intenzívny krém s okamžitým účinkom. Pleť je rozjasnená, kotnúry tváre sú spevnené, pleť je vyvážena a hydratovaná. Po 4 týždňoch používania videteľne zjemnenie liniek a vrások, pleť je jemnejšia, omladená. Vhodný na pleť celej tváre, obzvlášť jemné zloženie k pokožke okolo očí. 

 

Účinné látky:

  • N-Stimuline ™ napomáha prirodzenéj obnove pleti
  • Pre-Xylane ™ hydratuje a zanecháva pleť pružnú a vláčnu. 
  • SPF15 chráni pleť pred vplyvom UV žiarení