Naposledy zobrazené

 Darčeky k nákupu

 

 

 

 


Lancome La Vie Est Belle, darčeková sada

NOVINKA
Cena 15.00
Pôvodná cena 34.09
Zľava 56.00 %
Objem:
54 ml
Určenie:
Pre ženy

Cena bez DPH 12.50
Značka Lancome
Kód produktu
EAN 3614272077089
Dostupnosť skladom +2
KS

Parfém La Vie Est Belle, v preklade "život je krásny", je univerzálny a pritom osobný. Parfém charakterizuje ženu, ktorá má rada vlastný štýl života a obklopuje sa krásnymi vecami. Parfém charakterizuje ženu vchádzajúcu do sály s krištáľovými lustrami, ktorej vôňa upúta všetku pozornosť mužov v elegatných oblekoch. Tvárou parfému La Vie Est Belle sa stala Julia Roberts.

Obsah balenia:

Parfumovaná voda Lancome La Vie Est Belle Intense   5 ml + Sprchovací gél 50 ml

 

Zloženie vône:
bergamot / hruška / list ríbezle / korenie / pomaranč / jazmín / kosatec / pomarančový kvet / tuberóza / ylang-ylang / lieskový oriešok / šľahačka /

 

**Podmanivá vôňa Lancome La Vie Est Belle Intense** bola uvedená na trh v roku 2015. Zloženie prepája svieže ovocné a kvetinové tóny. Vonia po šťavnatom pomaranči, hruške a bergamote. Sviežosť je doplnená vôňou pikantného korenia. Srdce prekypuje tónmi ylang-ylang, jazmínu a všetko je zasypané kvetmi pomaranča. Záverečné akordy vytvára sladká šľahačka a lieskový oriešok. Vyskúšajte dokonalú súhru tónov zahalenú do elegantného flakónu. S _vôňou La Vie Est Belle Intense_ sa budete cítiť elegantne, zvodne a neodolateľne. Očarte svoje okolie prirodzenou eleganciou. Dámsky parfum Lancome La Vie Est Belle Intense vytvorili Dominique Ropion and Anne Flipo.

 

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód