Naposledy zobrazené

Ochranné pomôcky pred koronavírusom. Rukovice, rúška, respirátory, dezinfekcie. Chráňte seba aj svojích blízkych.

Sexy opalenie, Opalovacie mlieko, opalovacie pripravky, piz buin, na opalovanie. ochrana pred slnkom, slnecna alergia

Darčeky k nákupu u nás už pri nákupe nad 5 eur


Woodwick dekoratívna váza White Tea and Jasmine 453.6g, Vonná sviečka

AKCIA
Cena 30.00
Pôvodná cena 34.88, Zľava 14 %
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 25.00
EAN: 5038581056975
Značka: Woodwick
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

 

Veľká sviečka Woodwick® naplní váš domov jemným pukajúcim efektom a vyzývajúcou vôňou .

Vychutnajte si útulné pohodlie žiariaceho krbu kdekoľvek vo vašej domácnosti. Upokojujúca praskanie a dlhý tanečný plameň WoodWick® s Hearthwick® Flame vám umožní prežiť príjemné spomienky alebo vytvoriť teplo domova . Takže sa môžete tešiť viac ako len na sviečku, pretože domov je miesto, kde je srdce a krb ))

Podrobný popis:

Dizajnovo prepracovaná sviečka vo vysokej sklenenej dekoratívne váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným vrchnákom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávania vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku. Prináša ten najelegantnejší a najčistejší dizajn do klasických aj moderných interiérov. Sviečka je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.

Unikátny 100% prírodný drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších čias horenia. Doprajte si tú najvyberanejšie vôňu, ktorá ani postupom času nevymiznú! Táto neodolateľná sviečka značky Woodwick ponúka až 120 hodín skutočného potešenie z vône.

Vlastnosti sviečky:

- štýlová sklenená nádoba v tvare lode
- dekoratívne mohutné viečko s možnosťou použitia ako podstavec pre sviečku
- ručne vyrobené v USA
- významný podiel sójového vosku pre dlhšiu dobu horenia
- unikátny drevený knôt
- Intenzívna vôňa, ktorá nevymizne
- doba horenia: 30 až 40 hodín
- hmotnosť: 453,6 gramov
- rozmery: 19 x 9 cm

Použitie sviečky:

Sviečku pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorel až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

WoodWick sviečka