Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Woodwick dekoratívna váza White Tea and Jasmine 453.6g, Vonná sviečka

 

Veľká sviečka Woodwick® naplní váš domov jemným pukajúcim efektom a vyzývajúcou vôňou .

Vychutnajte si útulné pohodlie žiariaceho krbu kdekoľvek vo vašej domácnosti. Upokojujúca praskanie a dlhý tanečný plameň WoodWick® s Hearthwick® Flame vám umožní prežiť príjemné spomienky alebo vytvoriť teplo domova . Takže sa môžete tešiť viac ako len na sviečku, pretože domov je miesto, kde je srdce a krb ))

Podrobný popis:

Dizajnovo prepracovaná sviečka vo vysokej sklenenej dekoratívne váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným vrchnákom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávania vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku. Prináša ten najelegantnejší a najčistejší dizajn do klasických aj moderných interiérov. Sviečka obsahuje vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.

Unikátny 100% prírodný drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších čias horenia. Doprajte si tú najvyberanejšie vôňu, ktorá ani postupom času nevymiznú! Táto neodolateľná sviečka značky Woodwick ponúka až 40 hodín skutočného potešenie z vône.

Vlastnosti sviečky:

- štýlová sklenená nádoba v tvare lode
- dekoratívne mohutné viečko s možnosťou použitia ako podstavec pre sviečku
- významný podiel sójového vosku pre dlhšiu dobu horenia
- unikátny drevený knôt
- Intenzívna vôňa, ktorá nevymizne
- doba horenia: 30 až 40 hodín
- hmotnosť: 453,6 gramov
- rozmery: 19 x 10 cm

Použitie sviečky:

Sviečku pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorel až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Neumiestňujte horiacu sviečku do prievanú, alebo na miesta, kde by neúmyselne mohol vzniknúť prievan. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

WoodWick sviečka