Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

VONNÉ TYČINKY

Vonné tyčinky sú aromatické biotické materiály, ktoré pri horení umožňujú voňavému dymu naplniť miestnosť. Arómu možno použiť z mnohých dôvodov – pre to, ako vyzerá, vonia a v kombinácii s aromatickými olejmi môžu vône pomôcť pri meditácii a relaxácii.

Hoci sa vonné tyčinky stále používajú na duchovné praktiky v mnohých kultúrach, vplyv vonných tyčiniek si osvojil aj západný svet, aby vytvorili doma upokojujúcu atmosféru a relaxačné prostredie. Čuch je jedným z najsilnejších zmyslov a má schopnosť meniť emócie a vnímanie v priebehu niekoľkých sekúnd. Z tohto dôvodu je pálenie kadidla jednoduchým, ale účinným spôsobom, ako zlepšiť okolie.

Kadidlo je možné použiť aj pri cvičení jogy a meditácii, vône kadidla pomáhajú pri relaxácii a sústredení. Šikovná vôňa dokáže v priebehu niekoľkých minút vytvoriť pocit pohodlia a domova. Tradičné vône kadidla ako Kadidlo a Myrha sú ideálne pre tých, ktorí kadidlo ešte nezažili, pretože ich pálenie odhaľuje exotické vône, ktoré si mnohé kultúry užívajú už tisíce rokov.

Pri vdýchnutí sa molekuly vonných tyčiniek vstrebávajú cez čuchový systém, ktorý prenáša signály do limbického systému v mozgu, čím ovplyvňuje spracovanie emócií a pamäte. Vonné tyčinky, zložené z voňavých rastlinných zložiek, ako sú rastliny, bylinky a kôra stromov, po zapálení uvoľňujú lákavý aromatický dym.

Aby sa vonná tyčinka uvoľnila, stačí tyčinku zapáliť a umiestniť do držiaka vonnej tyčinky, aby ste ju držali ďalej od povrchov. Sfúknutie plameňa pri zapálení povzbudí tyčinku, aby vytvorila žeravé uhlíky podobné popolu, ktoré uvoľňujú upokojujúcu vôňu.

Filter
Dostupnosť
Cena