Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Starostlivosť o prsia

Kozmetika na starostlivosť o prsia je dôležitá pre zdravie a krásu žien. Poprsie je citlivá časť tela, ktorá potrebuje špeciálnu pozornosť a starostlivosť. Existuje mnoho kozmetických prípravkov, ktoré pomáhajú udržiavať prsia pevné, pružné a hydratované. Niektoré z nich sú:
 
- Krémy na prsia: Tieto krémy obsahujú zložky, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke poprsia. Tiež zlepšujú prietok krvi a lymfy, čím podporujú výživu a regeneráciu buniek. Krémy na poprsie sa aplikujú masážnymi pohybmi ráno a večer.
- Séra na prsia: Tieto séra sú koncentrovanejšie ako krémy a majú silnejší účinok na zväčšenie a spevnenie poprsia. Séra na poprsie sa nanášajú pred krémom na poprsie alebo samostatne, podľa potreby.
- Oleje na prsia: Tieto oleje majú výhodu, že sa ľahko vstrebávajú do pokožky a nezanechávajú mastný film. Oleje na poprsie obsahujú esenciálne mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi a starnutím. Oleje na prsia sa používajú ako doplnok k masáži poprsia.
- Masky na prsia: Tieto masky sú určené na intenzívnu starostlivosť o poprsie. Masky na poprsie sa nanášajú raz alebo dvakrát týždenne na očistenú pokožku poprsia a nechajú sa pôsobiť 15 až 20 minút. Potom sa zmyjú teplou vodou. Masky na poprsie majú rôzne účinky, napríklad hydratačné, vypínacie, zjemňujúce alebo osviežujúce.

Filter
Dostupnosť
Cena