Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Kefa na vlasy

Kefa na vlasy je dôležitým nástrojom pre starostlivosť a úpravu vlasov. Existuje veľa druhov kef na vlasy, ktoré sa líšia podľa tvaru, materiálu, štetín a vlastností. Pri výbere kefy na vlasy je potrebné brať do úvahy typ a stav vlasov, ako aj požadovaný efekt. Niektoré z najpopulárnejších typov kef na vlasy sú:
 
- **Drevená kefa na vlasy**: Šetrne rozčesáva, zabraňuje vzniku statickej elektriny vo vlasoch a ich poletovaniu a navyše je z prírodných materiálov.
- **Kefa s diviačími štetinami**: Ochráni vlasy pred vlhkosťou a bráni ich krepovateniu, dodáva vlasom lesk a hebkosť, prekrvuje pokožku.
- **Kompaktná kefa na vlasy**: Je praktická na cestovanie alebo do kabelky, má ergonomický tvar a rôzne farby.
- **Okrúhla kefa na vlasy**: Je vhodná na fúkanie a styling vlasov, vytvára objem a kučery.
- **Plochá kefa na vlasy**: Je ideálna na rozčesávanie a vyhladzovanie vlasov, má širokú plochu a husté štetiny.
- **Kefa na žehlenie vlasov (alebo aj elektrická kefa na vlasy)**: Kefa a žehlička na vlasy v jednom pre účinnú starostlivosť o vlasy a vlasový styling. Patria sem ionizačné kefy na vlasy, ktoré bránia vysychaniu a elektrizovaniu vlasov .
- **Kefa na mokré vlasy**: Na rozčesanie mokrých vlasov sa hodí ideálne široká plastová kefa.
 
Kefa na vlasy je neoddeliteľnou súčasťou každej kozmetickej tašky. Pomôže vám udržať vaše vlasy zdravé, krásne a podľa vašich predstáv.
Filter
Cena
Moroccanoil Ceramic Round Brushes (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni22.50 € Moroccanoil Ceramic Round Brushes (W) 1ks, Kefa na vlasy Moroccanoil Ceramic Round Brushes (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni20.50 € Moroccanoil Ceramic Round Brushes (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni16.20 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasyKompaktná kefka Tangle Teezer Compact Styler je ideálna do ktorejkoľvek kabelky. Rozčeše vlasy kdekoľvek a kedykoľvek to bude potrebné. Vďaka jedinečnej Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni15.80 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasyKompaktná kefka Tangle Teezer Compact Styler je ideálna do ktorejkoľvek kabelky. Rozčeše vlasy kdekoľvek a kedykoľvek to bude potrebné. Vďaka jedinečnej Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni16.30 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni20.80 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni19.20 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasyKompaktná kefka Tangle Teezer Compact Styler je ideálna do ktorejkoľvek kabelky. Rozčeše vlasy kdekoľvek a kedykoľvek to bude potrebné. Vďaka jedinečnej Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni20.00 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasyKompaktná kefka Tangle Teezer Compact Styler je ideálna do ktorejkoľvek kabelky. Rozčeše vlasy kdekoľvek a kedykoľvek to bude potrebné. Vďaka jedinečnej Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni14.20 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni14.40 € Tangle Teezer Compact Styler (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Easy Dry & Go (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni16.30 € Tangle Teezer Easy Dry & Go (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Salon Elite (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni12.00 € Tangle Teezer Salon Elite (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer Smoothing Tool Blow-Styling (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni20.00 € Tangle Teezer Smoothing Tool Blow-Styling (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer The Original (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni14.00 € Tangle Teezer The Original (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer The Original (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni13.80 € Tangle Teezer The Original (W) 1ks, Kefa na vlasy Tangle Teezer The Original (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni13.80 € Tangle Teezer The Original (W) 1ks, Kefa na vlasyKefa na vlasy The Original Hairbrush od renomovanej londýnskej značky Tangle Teezer je špeciálne navrhnutý tak, aby česanie prebiehalo bez bolesti a bez Tangle Teezer Thick & Curly (W) 1ks, Kefa na vlasy1 až 3 dni13.80 € Tangle Teezer Thick & Curly (W) 1ks, Kefa na vlasy

Update cookies preferences