Vyberte menu

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

Logo
Naposledy zobrazené

 

 

Darčeky k nákupu u nás už pri nákupe nad 5 eur


Lancome La Vie Est Belle EdP 4ml - ružová kozmetická taška + sada

🤍 TOP 🤍
Objem:
4ml+30ml+7ml+2ml
Určenie:
Pre ženy
Značka: Lancome
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 3336023521732
Dostupnosť: skladom +22
Cena bez DPH: 20.83
25.00
ks

Sada obsahuje:

  • Kozmetická taška, ružová - rozmer 20cm x 13,5cm
  • Lancome La Vie Est Belle 4ml, Parfumovaná voda
  • Lancome Bi Facil 30ml - Dvojzložková odličovacia voda
  • Lancome Genifique Youth Activating Concentrate 7ml, Pleťové sérum
  • Lancome Hypnose Custom Wear Volume Effect 2ml, Riasenka
  • Lancome L´Absolu Rouge, červený rúž, tuhý

 

Parfém La Vie Est Belle, v preklade "život je krásny", je univerzálny a pritom osobný. Parfém charakterizuje ženu, ktorá má rada vlastný štýl života a obklopuje sa krásnymi vecami. Parfém charakterizuje ženu vchádzajúcu do sály s krištáľovými lustrami, ktorej vôňa upúta všetku pozornosť mužov v elegatných oblekoch. Tvárou parfému La Vie Est Belle sa stala Julia Roberts.

 

Dvojzložkový odličovač očí.

Tento nemastný odličovač očí dokonale a zároveň jemne odstraňuje očný make-up. Je rýchly a ľahko sa aplikuje. Kombinuje efekt olejové a vodné fázy. Dvojfázové zloženie je najlepšie aktívne po pretrepaní. Nezanecháva na pokožke mastnotu.

Vhodné aj pre citlivé oči a zákazníkmi nosiaci kontaktné šošovky.

 

Rýchlo pôsobiace sérum proti vráskam a strate pružnosti pleti. 

Nesprávna životospráva, vplyvy prostredia a počasia dávajú našej pleti zabrať. Prvým krokom ku kráse je pravidelná starostlivosť o pleť. Toto silné sérum proti vráskam slúži na zlepšenie štruktúry pleti. Pomáha zvýšiť aktivitu génov a podporovať produkciu proteínov. Dodáva pleti potrebné látky a pleť je po pravidelnom používaní žiarivejšia, elastickejšia, pevnejšia a hladká. Extrakt Bifidus napomáha udržiavať vlhkosť v pokožke, vytvára prirodzenú barieru proti vonkajším vplyvom a pokožka ostáva vláčna. Toto sérum je vhodné pre všetky ženy, bez rozdielu veku. 

 

Riasenka pre veľký objem rias. 

Táto riasenka ponúka luxusné a rýchle nalíčenie Vašich rias. Jedným ťahom docielite Vami žiadanému objemu rias.  Vďaka aplikátoru v tvare-S nalíči zakrivené krivky Vašich rias a bez problému dodá potrebný objem. Nalíči aj tie najmenšie a krátke riasy. Vďaka textúre riasenky s vysoko nasýtenými voskami a intenzívnymi pigmentami to nie je žiadny problém.  Textúra obsahuje aj Pro-Vitaín B5, ktorý dodáva potrebnú hydratáciu k lepšiemu nanášanie a zabráni tak zlepovaniu rias.