Produkty

€ / EUR

Vyberte menu

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

Logo

Tom Ford Fougére D'Argent 100ml, Parfumovaná voda (U)

Fougre d'Argent je odvážna reimaginácia klasickej fougre štruktúry, ktorá sa tradične točí okolo levandule, dubu a kumarínu. Keďže oakmoss už nie je k dispozícii, Tom Ford provokatívne prepracoval zloženie a nahradil mach machom Akigalawood, , ktorý má úžasne pikantnú, drevnatú horkosť. Vôňa, ktorá vonia skutočne mužsky - zemitá, bylinná a bohatá, so žiarivo koreneným pižmou, ktorá obklopuje svojho nositeľa.


Ak existuje vôňa, ktorá zhŕňa všetko, čo je skvelé na mužskej starej škole, ktorá sa stretáva s modernou technikou, pravdepodobne je to Fougre d'Argent.

Aromatické vrchné tóny levandule, zázvoru a citrusových tónov vydávajú formálnu atmosféru Savile Row, s takým druhom mydla, mätovej čerstvosti, od ktorej sa očakáva, že bude vychádzať od džentlmena, ktorý nosí dokonale prispôsobený oblek. Akigalawood sa najviac zasadzuje za tradičného dubového machu, jeho pikantnú, machovú ostrosť zjemnenú jantárom. To, čo naznačuje túto fougere ako zvlášť moderný zvrat v starom formáte, je použitie kumarínu. Milovníci aromatických vôní levandule a tonky ako napr. Fucking Fabulous pravdepodobne budú Fougre d'Argenta milovať za odvážnu aktualizáciu fougere štruktúry. Suchý, mužský a obdivuhodne nespokojný, Fougre d'Argent je pre muža, ktorý vyžaruje dôveru, bez ohľadu na to, čo má na sebe alebo čo robí.

Zloženie vône:

Hlava:  levanduľa, zázvor, mandarínkovo-pomarančová aróma
Srdce: labdanum, akigalawood
Základ: kumarín

 

Luxusný parfum TOM FORD Fougere D´Argent