Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Estée Lauder Advanced Night Repair Recovery Complex II 20ml, Pleťové sérum

- 34% AKCIA
Značka: Estée Lauder
Dostupnosť: skladom 8 ks
24.70 bez DPH
29.63 ks
Pôvodná cena 44.90, Zľava 34 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zažite novú generáciu najkomplexnejšieho séra Advanced Night Repair všetkých čias. Patentovaný do roku 2033. Teraz s technológiou Chronolux™ Power Signal toto hlboko a rýchlo prenikajúce sérum na tvár znižuje vzhľad viacerých známok starnutia spôsobených environmentálnymi útokmi moderného života. Pokožka vyzerá hladšia a menej vrásčitá, mladšia, žiarivejšia a rovnomernejšia.

Sérum je pre všetky typy pleti.

Výhody séra už po prvom použití

  • Pleť vyzerá žiarivo a nabitá hydratáciou – až do rána.
  • 8-hodinová antioxidačná sila.
  • 72-hodinová hydratácia (obsahuje kyselinu hyalurónovú).
  • Posilňuje kožnú bariéru už za 4 hodiny.
  • Bezolejová textúra.

Výhody séra už po používaní 3 týždňov

  • Linky a vrásky sú zredukované.
  • 88 % žien uviedlo, že pleť vyzerala mladšie.

Výhody séra už po dlhšom používaní

  • Pokožka sa cíti pevnejšia. Súhlasilo 89 % žien. (1)
  • Pokožka vyzerá zdravo, má nový odraz a vitalitu.
  • Navyše póry časom vyzerajú zmenšené.

 

SÉRUM č. 1

Preukázateľne účinný pre všetky tóny pleti. Toto je vysokoúčinné sérum na tvár, bez ktorého krásna pleť nemôže žiť. Advanced Night Repair využíva regeneračnú silu noci na viditeľnú obnovu. Pôsobí vo dne aj v noci a pomáha pleti maximalizovať jej celkový prirodzený rytmus opravy a ochrany.

KAŽDÚ NOC

Kým spíte, pomáha naštartovať prirodzený nočný proces obnovy pokožky. Ozaj rýchlo. Vysoká hladina kyseliny hyalurónovej pomáha zadržať vlhkosť na 72 hodín. To pomáha vytvárať dokonalé prostredie na optimalizáciu prirodzeného procesu opravy pokožky.
Exkluzívna technológia Chronolux™ Power Signal pomáha zvyšovať prirodzenú schopnosť opravy pokožky pre viditeľnú obnovu a spevnenie.

KAŽDÝ DEŇ

Počas dňa toto sérum pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi – kľúčovou súčasťou vlastného denného rytmu pokožky. Pomáha chrániť pokožku pred viditeľnými účinkami poškodenia voľnými radikálmi zo zdrojov životného prostredia, ako je znečistenie, ozón, modré svetlo, infračervené žiarenie a mikroprach. Poskytuje 8-hodinovú antioxidačnú ochranu, ktorá poskytuje celodennú ochranu pred environmentálnymi útokmi a pomáha udržiavať pleť mladší a dlhšie.

 

Použitie séra Advanced Night Repair

Naneste toto sérum na tvár na čistú pokožku pred hydratačným krémom, ráno a popoludní. Použite jedno kvapkadlo. Jemne vmasírujte po celej tvári a krku.

Vyskúšajte srdcový rituál

Naneste celé kvapkadlo séra Advanced Night Repair do dlane.

Vmasírujte do tváre v tvare srdca: Pomocou všetkých prstov oboch rúk začnite v strede tváre a prejdite k ušiam. Posuňte ruky zo strán tváre nadol pod bradu.

Potom nakreslite väčšie srdce od stredu čela smerom k spánkom. Kĺžte po stranách tváre a znova zatvorte srdce pod bradou.

Srdcový rituál dokončite jemným masírovaním krku smerom nadol.