Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Gucci Flora Gracious Tuberose 100ml - Tester, Toaletná voda (W)

RARITA
Objem:
100ml
Určenie:
Pre ženy
Tester:
Áno
Značka: Gucci
EAN: 737052522814
Dostupnosť: skladom 1 ks
82.50 bez DPH
99.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Gucci Flora Gracious Tuberose je vôňa, ktorá zachytáva esenciu kvetu tuberózy, známeho svojou bohatou a opojnou vôňou. Tento parfum uvedený na trh v roku 2012 je súčasťou kolekcie Flora Garden od Gucci, ktorá je inšpirovaná rozkvitnutými kvetmi v záhrade. Vôňa sa otvára sviežim a mierne sladkým úvodom broskyne a listu fialky, čím vytvára harmonickú rovnováhu medzi ovocnými a zelenými tónmi.

Ako sa vôňa rozvíja, srdce odhaľuje plnú a krémovú vôňu tuberózy, ktorú dopĺňa romantická a klasická vôňa ruže a jemná sladkosť pomarančového kvetu. Tieto kvetinové tóny sú majstrovsky namiešané, aby zvýšili prítomnosť tuberózy bez toho, aby ju premohli.

Základ parfumu sa usadí do teplej a zemitej zmesi cédrového dreva a labdana, dodáva žiarivým kvetinám hĺbku a uzemnenie. Tento prechod od žiarivých kvetov k drevitým, živicovým základom vytvára podmanivú čuchovú cestu.

Vôňa je opísaná ako príjemná sviežosť, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia vôňu rozkvitnutej záhrady. Hodí sa najmä na teplé, slnečné dni na jar av lete, navodzuje pocit voňavého vánku pripomínajúceho prechádzku sviežou záhradou. Životnosť vône je mierna, čo si môže vyžadovať opätovné nanášanie počas dňa, aby sa zachovala jej prítomnosť. Siláž alebo miera, do akej vôňa pretrváva vo vzduchu, je tiež mierna, čo zaisťuje, že vôňa je viditeľná bez toho, aby bola ohromujúca.

Vďaka tomu je Flora Gracious Tuberose osobnou a intímnou vôňou, ktorá je ideálna na denné nosenie, príležitostné výlety a pracovné prostredie. Celkovo Gucci Flora Gracious Tuberose ponúka vysoko kvalitný čuchový zážitok, ktorý zodpovedá jej povesti ako produktu prestížnej značky Gucci.