Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

La Perla Invisible Touch Refill 100ml, Parfumovaná voda (W)

NOVINKA
Objem:
100ml
Určenie:
Pre ženy
Značka: La Perla
EAN: 5060784160166
Dostupnosť: skladom 1 ks
149.17 bez DPH
179.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Parfumovaná voda La Perla Invisible Touch je svieža a drevitá vôňa pre ženy. Klasifikovaná ako púdrová, žltá kvetinová, sladká a korenistá vôňa.

Chcete zachytiť ten úžasný pocit, keď bielizeň La Perla hladí vašu pokožku vo vôni? Táto kvetinová drevitá zmes pôsobí ako jemný kašmír cez jemnú čipku. Vôňa je čistá ženská zmes, ktorá začína vrchnými tónmi aldehydov, bergamotu a ružového korenia, ktoré ustupujú srdcu z ružových lupeňov ylang-ylang, fialových kvetov a raja.

Vrchné tóny: Aldehydy, ružové korenie a bergamot.
Srdce: fialka, ylang ylang, paradisone a ruža.
Základné tóny: benzoín, ambroxan, palisandrové drevo a pačuli.

La Perla navrhla túto sklenenú fľaštičku s objemom 100 ml tak, aby ste si nemuseli kupovať úplne nový produkt, kedykoľvek potrebujete doplniť svoju obľúbenú vôňu, čo vám umožní navždy si užívať a ceniť si originálne luxusne spracované kúsky a pomôcť znížiť množstvo skla a papier používaný pri výrobe. Táto náplň je vyrobená z tmavého skla a udrží váš vzácny parfém v najlepšom stave, zatiaľ čo priehľadné okienko vám umožní vidieť, koľko ste spotrebovali.

La Perla, ktorú v roku 1954 založila korzetiérka Ada Masotti vo svojom štúdiu v Bologni v Taliansku, začala so svojím poslaním dôverne pochopiť, doplniť a posilniť ženskú postavu. Značka spája remeselné talianske dedičstvo so zložitým remeselným spracovaním a vytvára elegantnú spodnú bielizeň, plavky a nočnú bielizeň. Verné svojmu ikonickému dedičstvu spodnej bielizne, nové luxusné vône a kozmetické produkty La Perla sú vytvorené ženami, pre ženy a venované najvyššiemu štandardu v oblasti remeselného spracovania a vynikajúceho dizajnu. S trvalou udržateľnosťou v srdci koncepcie každého produktu, vzácne vonné zložky, luxusné, no čisté receptúry a znovu naplniteľné vzory umožňujú dnešným ženám vyjadriť svoju ženskosť bez kompromisov.