Produkty
Vyberte menu

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

Logo
Naposledy zobrazené

 

 

Darčeky k nákupu u nás už pri nákupe nad 5 eur


Respirátor FFP2 Limitless Medical 10 kusov v balení

Veľkosť:
Univerzálna
Určenie:
unisex
Značka: Cool Agency
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: nedostupné
Cena bez DPH: 16.58
19.90

Ochrana pred tuhými a kvapalnými škodlivými prachmi, výparmi a aerosólmi Častice môžu byť fibrogénne, čo znamená, že môžu krátkodobo spôsobiť podráždenie dýchacích ciest a dlhodobo znížiť elasticitu pľúcneho tkaniva. Celkový únik by nemal presiahnuť 11%. Prekročenia limitnej hodnoty vystavenia pri práci by nemali presiahnuť 10-násobok. Respiračné masky v ochrannej triede FFP2 sa môžu používať v pracovných prostrediach, kde sú vo vzduchu škodlivé a mutagénne látky. Najmenej 94% častíc obsiahnutých vo vzduchu musí byť filtrované na veľkosť 0,6 μm a je možné ich použiť v pracovných prostrediach, kde nie sú 10-násobne prekročené limity vystavenia pri práci. Dýchacie masky v ochrannej triede FFP2 sa používajú napríklad v kovospracujúcom priemysle alebo v baníctve.

  • 5 vrstvový ochranný respirátor bez výdychovéhom ventilu 
  • filtračné médium z polypropylénu
  • vonkajšia vrstva sa skladá z SMS textílie/polypropylénu
  • vnútorná vrstva z polyesteru
  • vďaka dvojitému upínaciemu systému z prírodnej gumy dokonale tesní

Ochranný respirátor zaručuje maximálnu ochranu dýchacích ciest a pohodlie pri práci.

-

Ochranna FFP1 : Filtrujú minimálne 80% častíc ( vírusov ).

Ochranna FFP2 : Filtrujú minimálne 95% častíc ( vírusov ).

Ochranna FFP3 : Filtrujú minimálne 99% častíc ( vírusov ).

.

SPRÁVNE NASADENIE RESPIRÁTORA - MASKY.

 

Pred použitím je potrebné dokonale umyť ruky antibakteriálnymi prostriedkami, tým zabránite prenosu vírusov . Najskôr musíte priložte vrchnú časť vášho respiratora k tvári. Následne pritlačte váš respirátor na tvár jeho spodnú časť. Vyformujte nosovú časť respiratora podľa tvaru vašej tváre. Keď respirátor dokonale prilieha k vašej tvári, upravte elastické gumené popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe.

  

ODSTRÁNENIE RESPIRÁTORA - MASKY.

 

Pred odstránením vášho respiratora z tváre je potrebné dokonale umyť ruky antibakteriálnymi prostriedkami, tým zabránite prenosu vírusov .Opatrne zložte z tváre respirátor. Opätovne si umyte ruky antibakteriálnymi prostriedkami, tým zabránite prenosu vírusov .

Aerosóly a jemné prachové častice patria medzi najnebezpečnejšie zdravotné riziká v pracovnom prostredí, pretože sú neviditeľné. Polomasky filtra pevných častíc poskytujú ochranu pred takýmito rizikami rozdelené do troch ochranných tried: FFP1, FFP2 a FFP3.

Môže sa tiež účinne použiť proti vírusom a baktériám 

Balenie obsahuje 10ks respirátorov.