Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Swarovski Aura Burgundy Lipstick 3g, Lesk na pery

- 40% VÝPREDAJ RARITA BEZ KRABIČKY
Objem:
3g
Určenie:
Pre ženy
Odtieň:
Burgundy
Poškodenie:
Bez krabičky
Značka: Swarovski
EAN: 3439609101714
Dostupnosť: skladom 18 ks
9.48 bez DPH
11.37 ks
Pôvodná cena 18.95, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Swarovski Aura Burgundy Lipstick je luxusný kozmetický výrobok, ktorý spája očarujúci svet módy s rafinovaným remeselným spracovaním kryštálov Swarovski. Tento konkrétny odtieň, Burgundy, je sýta a hlboká farba, ktorá vyžaruje eleganciu a sofistikovanosť.

Rúž je známy svojou hladkou aplikáciou, poskytuje ľahkú textúru, ktorá sľubuje pohodlie a dlhotrvajúci efekt. Naplnený prísadami, ako je kandelilový vosk a vlastné kryštálové prášky Swarovski, ponúka žiarivý povrch, ktorý zachytáva svetlo a vytvára na perách oslnivý efekt.

Kolekcia Aura je navrhnutá nielen na zvýraznenie krásy, ale aj na pridanie nádychu luxusu do každodenného líčenia. Každý rúž z tejto rady je ozdobený skutočným kryštálom Swarovski, ktorý dodáva neodolateľnú iskru a robí z neho výrazný kúsok v každej kolekcii líčidiel. Pre tých, ktorí hľadajú odvážny a krásny vzhľad, je Swarovski Aura Burgundy Lipstick voľbou, ktorá spája krásu s bohatstvom jedného z najznámejších svetových výrobcov krištáľu.

Rúž Aura od Swarovski ponúka dokonalú rovnováhu medzi leskom, pohodlím a žiarivosťou. Luminescent Jewel rúž zdobený pravým kryštálom Swarovski pre neodolateľnú iskru a očarujúci efekt.