Naposledy zobrazené

Ochranné pomôcky pred koronavírusom. Rukovice, rúška, respirátory, dezinfekcie. Chráňte seba aj svojích blízkych.

Sexy opalenie, Opalovacie mlieko, opalovacie pripravky, piz buin, na opalovanie. ochrana pred slnkom, slnecna alergia

Darčeky k nákupu u nás už pri nákupe nad 5 eur


Bi-Oil PurCellin Oil (W) 200ml, Proti celulitíde a striám

AKCIA
Cena 15.00
Pôvodná cena 25.00, Zľava 40 %
Dostupnosť: skladom +5
Objem:
200ml
Určenie:
Pre ženy
Cena bez DPH: 12.50
Kód produktu: 58834
EAN: 6009803459026;6001159111603
Značka: Bi-Oil
ks

 

Informácia pre zákazníka:

Jedná sa o originálny výrobok, pri ktorom je náš dodávateľ prihlásený v databáze CPNP a garantuje originálny pôvod produktov.  Tieto výrobky sa v rámci Európy vyskytujú pod dvoma názvami, a to ako Bi - Oil, alebo Bio - Oil, v závislosti od Európskej krajiny (Bi-Oil napr. Slovensko, Česká Republika, Rakúsko, Francúzsko .  Bio-Oil napr. Holandsko, Anglicko, Poľsko, Maďarsko...). Obe varianty pochádzajú od rovnakého výrobcu, líšia sa teda iba textom (Anglický, CZ/SK, Polský) a EAN kódom avšak všetky sú určené na predaj v EU.

Toto dvojaké označenie rovnakého výrobku vzniklo z dôvodu, že v niektorých krajinách, ako napr. Slovensko, Rakúsko je označenie Bio ochrannou známkou pre produkty z ekohospodárstva. Preto pre tieto krajiny bol pôvodný a naďalej viac než v 20 krajinách sveta stále používaný názov Bio - Oil skrátený v názve na Bi - Oil. 

Vždy však ide o rovnaký originálny výrobok s rovnakým zložením, resp. prípadnou malou odlišnosťou vône (mierne citrusovejšia a pod.), no vždy s rovnakými účinkami. Na oficiálnej stránke https://bi-oil.com/cz/cz-cs sú uvedené varianty výrobku s názvom a grafickým vyobrazením obalu, pre všetky krajiny do ktorých sa tento produkt vyváža.

Poznámka: V najbližších mesiacoch sa pripravuje zmena designu obalu výrobkov, môže sa stať, že po určitú dobu budú v ponuke obe varianty obalu. 

 

Charakteristika:

Bi-Oil je špeciálny olej starajúci sa o pokožku, ktorý pomáha vylepšiť vzhľad jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky. Je tiež vysoko efektívny pre starnúcu a dehydratovanú pokožku.

Všestranný ošetrujúce olej Bi-Oil purcellin Oil. Olej Bi-Oil purcellin Oil obsahuje bohaté zloženie, ktoré zlepšuje textúru pokožky. Rastlinné výťažky a vitamíny pomáhajú zlepšovať vzhľad jaziev a strií. Redukuje výskyt pigmentových škvŕn a kožných chýb, ktoré môžu byť spôsobené hormonálnymi zmenami. Zjednocuje farebný tón pleti a vyhladzuje vrásky a jemné linky. Hĺbkovo pokožku vyživuje a hydratuje. Zároveň jej dodáva optimálne množstvo prírodných olejov.

PurCellin Oil je jedinečnou zložkou Bi-Oilu, ktorá zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť oleja. Bez tejto prísady by prirodzené rastlinné oleje a vitamíny zostali na povrchu ošetrovanej pokožky ako olejovitý zvyšok, namiesto toho sa rýchlo absorbuje na miestach, kde je to najviac potrebné.

  • odporúčaný pre zlepšenie vzhľadu jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky,
  • vhodný pre starnúcu a dehydrovanú pokožku,
  • je hypoalergénny a vhodný pre citlivú pokožku.

Jazvy - sú neoddeliteľnou súčasťou liečebného procesu a výsledkom nadprodukcie kolagénu v mieste rany. Keď jazvy zrejú, prechádzajú mnohými zmenami, majú však trvalý charakter. Bi-Oil je vyvinutý tak, aby pomohol zlepšiť ich vzhľad, nikdy ich ale nemôže úplne odstrániť.

Strie - vznikajú ak telo rastie rýchlejšie, koža sa vtedy natrhne a počas procesu hojenia sa vytvorí jazva. Tieto jazvy sú na povrchu pokožky viditeľné ako strie.Bi-oil pomáha znižovať možnosť vzniku strií tvoriacich sa počas tehotenstva, prudkého rastu v dospievaní a období rýchleho priberanie na váhe. Pravdepodobnosť vzniku strií sa odlišuje v závislosti od typu pleti, rasy, veku, strave a hydratácie pokožky. Strie sú trvalého charakteru, a hoci je Bi-Oil vyvinutý na to, aby vylepšil ich vzhľad, nikdy ich úplne neodstráni.

Nezjednotený tón plet - dochádza k nemu, keď telo produkuje nedostatočné množstvo melanínu. To môže byť vyvolané vonkajšími príčinami, ako je nadmerné vystavenie slnku alebo používania nekvalitných produktov na zosvetlenie pleti; alebo vnútornými príčinami, ako sú hormonálne výkyvy spojené s tehotenstvom, menopauzou alebo užívaním perorálnej antikoncepcie. Bi-Oil pomáha zlepšiť vzhľad nerovnakého odtieňa pokožky, pomáha zlepšovať vzhľad pigmentových škvŕn a kožných chýb spôsobených hormonálnymi výkyvmi, zosvetlením pleti a nadmerným vystavením slnku.

Starnúca pokožka - je vlastne vráskavá pokožka, je prevažne spôsobená oslabením kolagénového a elastinového podporného systému v pokožke. Bio-Oil obsahuje veľké množstvo zložiek, ktoré robia pokožku poddajnú, hebkejšiu, jemnejšiu a pružnejšiu, čím sa redukuje jej vráskavý vzhľad. Bi-Oil takisto hydratuje, čo zlepšuje textúru, tón a vzhľad jemných vrások a teda pomáha vyhladiť starnúcu vrásčitú pokožku v tvári i na tele a zjednotiť jej tón.

Dehydrovaná pokožka -  Na povrchu pokožky sa nachádza neviditeľná mazová vrstva, ktorá pôsobí ako bariéra zabraňujúca úniku vlhkosti z pokožky. Vo veľmi suchom prostredí táto lipidová vrstva často nie je schopná svoju funkciu plniť, a vlhkosť z pokožky uniká. Denné kúpanie či sprchovanie toto môže ešte zhoršiť, keďže účinky mydla a vody lipidovú vrstvu odstraňujú. Bi-Oil pokožke dopĺňa prirodzenú mazovú vrstvu, čím pomáha obnoviť jej funkciu zadržiavanie vlhkosti. 

 

Použitie:

Aplikujte 2x denne na postihnuté miesta po dobu minimálne 3 mesiacov. Počas tehotenstva olej používajte od začiatku druhého trimestra na problematické miesta, ktoré sú náchylné k tvorbe strií. Upozorňujeme však, že jazvy sú trvalé, a hoci je Bi-Oil vytvorený, aby vylepšil ich vzhľad, nikdy ich nemôže úplne odstrániť. Výsledky sa u každého jednotlivca môžu líšiť.

 

Zloženie:

Zloženie Bi-Oilu je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov suspendovaných v olejovej báze. Obsahuje prelomovú ingredienciu PurCellin Oil™, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia a vďaka ktorej je olej ľahký a nemastný, čo spôsobuje, že sa vitamíny a rastlinné extrakty ľahko vstrebávajú.

Aktívne zložky:

  • Purcellin oil - prelomová zložka mení celkovú konzistenciu Bi-Oilu a robí ju ľahkou a nemastnú. Redukuje vrstvu prípravku, zlepšuje roztierateľnosť a uľahčuje aplikáciu, vďaka čomu pokožka Bi-Oil okamžite absorbuje. Taktiež je zvláčňujúci a robí pleť jemnú, hebkú a vláčnu.
  • Vitamín A - podporuje tvorbu nového kolagénu a obnovu pokožky, pomáha zvyšovať pružnosť a zlepšovať textúru a tón pleti.
  • Vitamín E - dnes najrozšírenejšie antioxidant v oblasti starostlivosti o pleť. Vitamín E pomáha udržiavať zdravo vyzerajúcu pokožku, chráni ju pred vplyvom voľných radikálov, ktoré pleť poškodzujú a spôsobujú jej predčasné starnutie. Vitamín E tiež zvyšuje hydratáciu pokožky.
  • Nechtíkový olej - má regeneračné účinky a môže byť použitý na ošetrenie citlivej, poškodené alebo slnkom spálenej pokožky.
  • Levanduľový olej - je známy pre svoje ošetrujúci vlastnosti, upokojuje a zjemňuje a tiež je prírodným antiseptikom.
  • Rozmarínový olej - pomáha oživiť pokožku a starať sa o ňu, ďalej ju zjemňuje a má mierny antiseptický účinok.
  • Harmančekový olej - upokojuje pleť a je zvlášť vhodný pre citlivú pokožku.

Ostatné zložky:

Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Helianthus Annuus Seed Oil,  Glycine Soja Oil, BHT, Bisabolol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 26100  

 

Bi-Oil získal 332 ocenení v oblasti starostlivosti o pokožku a od svojho celosvetového uvedenia v roku 2002 sa stal najpredávanejším produktom na jazvy a strie v 24 krajinách.

 

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať na poranenú pokožku. V nepravdeopodobnom prípade podráždenia pokožky nepokračovať v užívaní. Skladovať na chladnom mieste vzdialenom od priameho denného svetla.

 

40 tipov na využitie Bi-oleja

 

1. Na strie: v klinickej štúdii 50% subjektov uviedlo zaznamenané zlepšenie za 8 týždňov

2. V štúdii, 65% subjektov povedalo, že Bi-Oil im pomohol znížiť výskyt jaziev za 4 týždne.

3. Zbohom škvrny a nerovnomerný tón pleti! 93% študijných predmetov zaznamenal zlepšenie za 6 týždňov.

4. Ak ste sa vysypali vyrážkami, a zanechalo to na vás tmavé jazvy po akné, skúste bi-olej na ich zoslabenie

5. Zbavte sa suchej pokožky: Bi-Oil obsahuje prelomovú zložku purcellin Oil ™ ktorá vytvára tenkú, nemastnú, ochrannú vrstvu pokožky, aby sa zabránilo vysušeniu a tiež poskytuje ochranu proti strate vlhkosti.

6. Olej zabraňuje starnutiu kože vďaka kombinácii bi-oleja a vitamínov A a E, Calendula, levanduľového a ružového oleja a výťažku z harmančeka.

7. Aj cez naše najlepšie úsilie, každému sa podarí dostať úpal raz za čas. Aby sa zabránilo šúpaniu spálenej kože, skúste Bi-Oil.

8. Olej navyše dokáže liečiť suchú pokožku po odstránení tetovania. Stačí nanášať bi- olej na postihnutú oblasť.

9. Niekedy sa stane, že si pri opaľovaní spálime špičky ušných lalokov na jednom mieste a pokožka je následne šupinatá čo vôbec nevyzerá dobre. Bi- olej napomáha liečbe a prevencii odlupovania pokožky

10. Používajte bi- olej na upokojenie spálenej pokožky.

11. Ak máte suché, popraskané lakte, vtierajte do nich bi- olej, aby boli mäkké a zvláčnené.

12. Naneste bi- olej na ošetrenie pokožky podráždenej od pupienkov, aby ste ju vyliečili a zjemnili.

13. Vtierajte Bi--Oil do suchej a popraskanej päty aby ste dosiahli hladký a jemný pocit.

14. Naneste bi- olej na vysušený opar aby ste upokojili a vyživili pokožku.

15. Používajte bi- olej na masáž miest po odstránení znamienok, aby ste predišli jazvám a zjemnili pokožku.

16. Ak vaše nechty nevyzerajú reprezentatívne používajte bi- oil na výživu a ochranu vašich rúk.

17. Všetci chceme hladké nohy do letných šortiek. Bi- olej pomáha zvláčňovať vaše nohy a dodáva im hodvábny lesk.

18. Svrbí vás pokožka hlavy? Kvapka bi- oleja môže pomôcť znížiť svrbenie a tvorbu šupiniek.

19. Zimné mesiace môžu vysať vlhkosť z našej kože. Bi-Oil je záchranca, ktorý pomáha zbaviť nás šupiniek.

20. Používanie bi- oleja ako nočného krému pomáha zjednotiť tón pleti a bojovať proti vysušovaniu.

21. Bi- olej vám pomôže skrotiť otravné rozlietané vlasy. Je vynikajúcou voľbou pre použitie ako vlasové sérum.

22. Povedzme zbohom unaveným očiam. Naneste bi- olej pod oči a pomôže vám zbaviť sa tmavých kruhov.

23. Pridajte niekoľko kvapiek Bi-oleja do kúpeľa pre luxusný zážitok z kúpania. Takýto kúpeľ zanechá vašu pokožku jemnú a vyživenú.

24. Každý, kto miluje masáž môže pomocou bi- oleja relaxovať a zároveň liečiť kožu.

25. Zmiešajte bi- olej s vašim obľúbeným hydratačným krémom a aplikujte na pokožku bezprostredne po vašej sprche. Ďalší skvelý spôsob, ako prispieť k zlepšeniu elasticity.

26. Použite ho tiež pred vstupom do sprchy aby ste ochránili vaše opálenie.

27. Zmiešajte kvapku Bi-oleja s vašimi obľúbenými bronzerom pre sexy lesklý look.

28. Votrite malé množstvo Bi-Oil do vašich pier aby ste ich zjemnili.

29. Bi-Oil má krásnu ľahkú púdrovú vôňu, ktorú možno nosiť samostatne ale aj spolu s parfemom.

30. Zabráňte samoopaľovacím nehodám použitím bi- oleja na kolená a lakte aby ste predišli nepekným fľakom.

31. Naneste bi-olej ako ošetrenie po holení (u mužov i žien).

32. Na čistenie štetcov na make-up.

33 Používajte olej na vtieranie do pokožky, a pomôžte tak znížiť výskyt celulitídy.

34. Naneste bi- olej do nechtových lôžok na podporu zdravých nechtov.

35. Naneste bi- olej pred kúpaním v bazéne, aby vám vlasy pred ponorením chránil pred chlórom.

36. Naneste Bi-Oil po peelingu na zastavenie červenania.

37. Namixujte si očné tiene alebo púder na líčka spolu s bi-olejom, aby ste dosiahli sexy lesk.

38. Aplikujte trochu Bi-oleja na pulzné body počas stresujúcich dní. Pomôže vám zostať v pokoji.

39. Upokojte čerstvo vytrhané obočie použitím Bi-Oil.

40. Vyskúšajte použiť kúsoček Bi-Oil na pokožku podráždenú pokožku od nosenia šperkov.

 

Bi-Oil získal 194 ocenení v oblasti starostlivosti o pokožku a od svojho celosvetového uvedenia v roku 2002 sa stal najpredávanejším produktom na jazvy a strie v 18 krajinách. Zloženie Bi-Oilu je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov suspendovaných v olejovej báze. Obsahuje prelomovú ingredienciu PurCellin Oil™, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia a vďaka ktorej je olej ľahký a nemastný, čo spôsobuje, že sa vitamíny a rastlinné extrakty ľahko vstrebávajú. Bi-Oil prešiel posúdením bezpečnosti v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady o kozmetických prípravkoch.Toxikologický profil, chemická štruktúra, úroveň začlenenia a celková úroveň denného vystavenia každej použitej zložky boli posúdené a považované za bezpečné pre použitie (vrátane použitia u tehotných žien ). Bi-Oil je členom organizácie Beauty Without Cruelty.