Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 (W) 20ml - Tester, Toaletná voda

Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 je podmanivá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2009. Je súčasťou kolekcie D&G Anthology, ktorá bola inšpirovaná tarotovými kartami a ich symbolmi. La Lune 18 predstavuje mesačnú tarotovú kartu, ktorá symbolizuje intuíciu, sny a nevedomie.

Vôňa je opísaná ako kvetinovo-svieža vôňa, ktorá kombinuje jemné tóny bielych kvetov s jemným nádychom kože, čím vytvára jedinečný čuchový zážitok. Vôňa sa otvára sviežou a ľahkou arómou, ktorá vedie k srdcu z ľalie a tuberózy a usadí sa v základe pižma a santalového dreva. Je to vôňa, ktorá sľubuje očarenie svojimi nebeskými a éterickými vlastnosťami, ideálna pre tých, ktorí hľadajú vôňu s tajomným a zvodným charakterom.

La Lune 18 bol ocenený pre svoju strednú životnosť a siláž, vďaka čomu je ideálnou voľbou na každodenné nosenie. Je to vôňa, ktorá pozýva človeka preskúmať hĺbku svojich zmyslov a ponúka chvíľu úniku do sveta snového pokoja. Dizajn flakónu, rovnako ako samotná vôňa, je elegantný a rafinovaný, odráža luxus a remeselnú zručnosť spojenú so značkou Dolce&Gabbana.

La Lune 18 je naďalej obľúbenou vôňou v rámci radu D&G Anthology, stelesňujúca ducha sofistikovanosti a zmyselnosti. Či už ide o špeciálnu príležitosť alebo každodenné použitie, La Lune 18 dodá každému momentu nádych kúzla a intríg. Je svedectvom parfumérskeho umenia, zmesou tradičných a moderných prvkov, ktorá uchváti nositeľa a zanechá trvalý dojem. Pre tých, ktorí majú záujem o ďalšie skúmanie tejto vône, je k dispozícii na zakúpenie prostredníctvom rôznych predajcov.

Zloženie vône:

  • Hlava: červené jablko, zelené tóny a bergamot
  • Srdce: ľalia, tuberóza a ruža
  • Základ: koža, pižmo, koreň kosatca a santalové drevo

Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si ako danú vôňu ohodnotili ľudia z celého sveta na medzinárodnej stránke Fragrantica.com