Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Dsquared2 Potion 50ml - Tester, Parfumovaná voda (M)

- 27% AKCIA RARITA
Objem:
50ml
Určenie:
Pre mužov
Tester:
áno
Značka: Dsquared2
EAN: 8011530909017
Dostupnosť: skladom 6 ks
41.37 bez DPH
49.64 ks
Pôvodná cena 68.00, Zľava 27 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dsquared2 Potion je rad vôní, ktorý upútal pozornosť nadšencov parfumov po celom svete. Séria Potion, ktorú predstavila kanadská módna značka Dsquared2, zahŕňa koncentrácie Eau de Parfum a Eau de Toilette, z ktorých každá ponúka jedinečný čuchový zážitok.

Verzia Eau de Parfum, ktorú vytvorila parfumérka Annick Ménardo, je známa svojim korenisto-drevitým profilom vône s vrchnými tónmi tymiánu, angeliky a mäty, ktoré prechádzajú do srdca škorice, korenia a horca a nakoniec sa uvoľňujú do základ z ambry, kašmírového dreva, pačuli a pižma.

Táto vôňa je chválená pre svoju vyváženosť a rafinovanosť, často označovaná ako uhladená a nositeľná vôňa s jemne orientálnym a krémovým prvkom, vďaka čomu je vhodná najmä na jeseň.

Variant Eau de Toilette zdieľa podobnú pyramídu vôní, ale je známy svojím synteticko-gurmánskym charakterom, ktorý ponúka iný pohľad na koncept Potion. Obe verzie boli dobre prijaté pre svoju kvalitu a stali sa významnou súčasťou ponuky vôní Dsquared2.

Dsquared2 Potion je aromaticko-drevitá kompozícia navrhnutá ako magická, alchymystická vôňa, evokujúca živočíšnu žiadostivosť. Vôňa Potion bola uvedená na trh v roku 2011.

Zloženie vône:
angelika / mäta / tymián / horec / korenie / ruža / škorica / ambra / kašmírové drevo / pačuli / pižmo /