Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Flavia Geogians The Lion Heart 100ml, Parfumovaná voda (M)

KLON
Značka: Flavia
Záručná doba: 24 mesiacov
EAN: 6294015156997
Dostupnosť: skladom 1 ks
24.17 bez DPH
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vydaredný klon parfúmu Roaring Radciff.

Atraktívna mužská vôňa spájajúca teplé tóny škorice prechádzajúce do drevitých tónov.

Arabská vôňa Flavia Georgians The Lion Heart pre mužov je skutočným majstrovským dielom parfumérie. Vyžaruje z neho sila, sebavedomie a mužnosť, inšpirovaná odvahou a nepopierateľnou silou levieho srdca.

Vrchné tóny tohto parfumu dokonale spájajú svieže a odvážne arómy bergamotu a škorice, ktoré naštartujú vlnu energie a vitality.

V srdci tohto parfumu je jedinečná kombinácia zázvoru, ruže a tabaku, ktorá načrtáva bohatú a komplexnú vôňu v dokonalej symfónii medzi mužskou silou a ženskou jemnosťou.

Základ predstavuje skutočný parfumérsky poklad: škoricovník, med a koža. Tieto vzácne zložky sa harmonicky spájajú a vytvárajú silný, zvodný a pretrvávajúci čuchový efekt.

Parfém Flavia Georgians The Lion Heart je poctou nespochybniteľnej sile, odvahe a sebadôvere levieho srdca. Táto arabská vôňa pre mužov je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú načrtnúť silnú osobnosť, vyžarovať sebadôveru a upútať pozornosť svojou dokonalou prítomnosťou.

Vôňa Flavia Georgians The Lion Heart v elegantnom a sofistikovanom flakóne je dokonalou voľbou pre každú príležitosť, či už ide o obchodné stretnutie alebo večer. Tento jedinečný a nezabudnuteľný výtvor vás bude sprevádzať všade a predstavuje čuchový podpis silnej a výnimočnej osobnosti.

Zloženie vône:

  • Hlava: bergamot, škorica
  • Srdce: tabak, zázvor, ruža
  • Základ: med, tonka, jantárové drevo, koža

 

Značka Flavia je špičková rada vôni inšpirovaná svetovo známymi najobľúbenejšími vôňami, pochádza z dielne rovnakého výrobcu ako značka ARMAF a to STERLING PARFUMS.