Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

John Richmond Woman 100ml, Telové mlieko (W)

- 54% AKCIA 🤍 TOP 🤍 RARITA BEZ KRABIČKY
Objem:
100ml
Určenie:
Pre ženy
Poškodenie:
bez krabičky
Značka: John Richmond
EAN: 8011003998487
Dostupnosť: skladom 26 ks
5.71 bez DPH
6.85 ks
Pôvodná cena 14.90, Zľava 54 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

John Richmond dámske telové mlieko

Výživné telové mlieko poskytuje hydratáciu a je ideálne aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, a to vďaka aktívnym zložkám, ktoré robia pokožku elastickou a majú antioxidačný účinok. Kvetinová a ovocná vôňa v kombinácii s ľahkou textúrou umožňuje pleťovej vode rýchlo a hlboko preniknúť do pokožky, vďaka čomu je jemná a voňavá, s príjemným pocitom pohody.

 

John Richmond for Woman je ženský a zvodný parfém, ktorý vyvoláva pocity energie a optimizmu. Hydratačné a vyživujúce telové mlieko, ideálne aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, vďaka svojim elastickým a antioxidačným aktívnym zložkám. Kvetinová a ovocná vôňa v kombinácii s jemnou textúrou umožňuje rýchle a hlboké vstrebávanie, zanecháva pokožku jemnú a voňavú pre príjemný pocit pohody.

Venované kreatívnej a život milujúcej žene s priateľským charakterom, ktorá hľadá iný a jedinečný parfém na vyjadrenie svojej ženskosti. Vôňa je intenzívna, kvetinová a ovocná, ktorú otvára iskrivý a energizujúci ružový grapefruit, šťavnatá hruška a divoká černica; v tónoch srdca nájdeme magnóliu, bielu ľaliu a narcis; chodník je živý, charakterizovaný pačuli, santalovým drevom a jantárom.

 

  • Vrchné tóny: ružový grapefruit, šťavnatá hruška a lesná černica
  • Stredné tóny: magnólia, biela piesočná ľalia a narcis
  • Základné tóny: santalové drevo, pačuli a ambra

John Richmond Woman