Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

La Perla Villa Sorrento Refill 100ml, Parfumovaná voda (U)

NOVINKA
Objem:
100ml
Určenie:
Unisex
Značka: La Perla
EAN: 5060784160524
Dostupnosť: skladom 1 ks
149.17 bez DPH
179.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Parfumovaná voda La Perla Villa Sorrento je citrusová vôňa pre ženy. Klasifikovaná ako svieža a korenistá vôňa.

Predstavujeme vám parfémovanú vodu La Perla Villa Sorrento: znovu naplniteľný unisex parfém, ktorý vás privedie na pobrežie Amalfi. Táto vôňa je pôvabnou zmesou ovocných a drevitých tónov, ktoré evokujú emócie triedy a pokoja.

Vrchné tóny grapefruitu, zelenej mandarínky a krvavého pomaranča dodávajú zmesi živú a stimulujúcu vôňu. Naproti tomu srdcové tóny Neroli a Citrusových listov dodávajú citrusovú a kvetinovú arómu, ktorá krásne dopĺňa vrchné tóny. Základné tóny pižma, ambry a drevitých tónov dodávajú pocit zemitosti a tepla a vytvárajú zaoblenú vôňu, ktorá je ideálna pre každú príležitosť.

Tento parfum nie je ohromujúci len vizuálne, ale vďaka svojmu čistému dizajnu vo fľašiach vytvára podmanivú vôňu, ktorá vydrží celé hodiny. Vďaka tomu je ideálny na dlhé dni v práci alebo na večer v meste. A jeho znovu naplniteľný dizajn zaisťuje, že sa už nikdy nebudete musieť obávať, že vám dôjde vaša nová charakteristická vôňa.

Vrchné tóny: grapefruit, zelená mandarínka a krvavá mandarínka.
Srdce: Neroli a citrusové listy.
Základné tóny: pižmo, ambra a drevité tóny.

Náplň s objemom 100 ml je uložená v tmavom recyklovateľnom skle, aby sa jej obsah udržal v najlepšom stave s priehľadným okienkom na boku, aby ste mohli rýchlo zistiť, koľko vám ešte zostáva.

 

La Perla, ktorú v roku 1954 založila korzetiérka Ada Masotti vo svojom štúdiu v Bologni v Taliansku, začala so svojím poslaním dôverne pochopiť, doplniť a posilniť ženskú postavu. Značka spája remeselné talianske dedičstvo so zložitým remeselným spracovaním a vytvára elegantnú spodnú bielizeň, plavky a nočnú bielizeň. Verné svojmu ikonickému dedičstvu spodnej bielizne, nové luxusné vône a kozmetické produkty La Perla sú vytvorené ženami, pre ženy a venované najvyššiemu štandardu v oblasti remeselného spracovania a vynikajúceho dizajnu. S trvalou udržateľnosťou v srdci koncepcie každého produktu, vzácne vonné zložky, luxusné, no čisté receptúry a znovu naplniteľné vzory umožňujú dnešným ženám vyjadriť svoju ženskosť bez kompromisov.