Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Lancome Skincare Beauty Routine Essentials, Darčeková sada (W)

Produkty Lancome patira ku špičke v kozmetickom odvetví. 

Praktická darčeková sada v celkovej hodnote vyše 70 eur vhodná aj k cestovaniu obsahuje:

 

 • Lancôme Genifique Youth Activating Concentrate 7ml, Pleťové sérum 

Lancôme Genifique Youth Activating Concentrate . Toto silné sérum proti vráskam slúži na zlepšenie štruktúry pleti. Pomáha zvýšiť aktivitu génov a podporovať produkciu proteínov. Dodáva pleti potrebné látky a pleť je po pravidelnom používaní žiarivejšia, elastickejšia, pevnejšia a hladká. Extrakt Bifidus napomáha udržiavať vlhkosť v pokožke, vytvára prirodzenú barieru proti vonkajším vplyvom a pokožka ostáva vláčna. Toto sérum je vhodné pre všetky ženy, bez rozdielu veku.  

Viac ako 14 rokov výskumu a 197 testov na formuláciu bolo vynaložených na vývoj Advanced Génifique Serum..  

 • Dvojzložkový odlíčovač očí Lancome Bi-Facial 30 ml

         Dokonale odstraňuje make-up a nečistoty z očného okolia bez podráždenia očí. Ľahko sa aplikuje a nezanecháva pocit mastnoty. Vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Aplikujte na pleť pomocou vatového tampónu

 • Yeux Advanced Génifique 5ml, Očný krém

je špičkový krém zameraný na omladenie pleti a redukciu vrások. Rozjasňuje očné kontúry a viditeľne zmierňuje opuchy a kruhy pod očami. Získal niekoľko medzinárodných ocenení, čím si zaslúžil miesto medzi poprednými produktami na starostlivosť o pleť v okolí očí. 

Advanced Génifique Yeux má v sebe mikroskopické čiastočky živice, čo spôsobuje okamžitý účinok rozjasnenia a viditeľnu zmenu.

Viditeľne mladšie oči už po mesiaci nanášania. 

 • Riasenka Volume Hypnose Black Mini 2 ml

Riasenka pre veľký objem rias.  Táto riasenka ponúka luxusné a rýchle nalíčenie Vašich rias. Jedným ťahom docielite Vami žiadanému objemu rias.  Vďaka aplikátoru v tvare-S nalíči zakrivené krivky Vašich rias a bez problému dodá potrebný objem. Nalíči aj tie najmenšie a krátke riasy. Vďaka textúre riasenky s vysoko nasýtenými voskami a intenzívnymi pigmentami to nie je žiadny problém.  Textúra obsahuje aj Pro-Vitaín B5, ktorý dodáva potrebnú hydratáciu k lepšiemu nanášanie a zabráni tak zlepovaniu rias.  

 • Lancome Rénergie Multi-Lift, Denný pleťový krém 15 ml

  Minimalizácia príznakov starnutia s týmto extra silným denným krémom, ktorý viditeľne vypína kontúry tváre a spevňuje pokožku.

  Rýchlo a ľahko sa nanáša na pokožku a nezanecháva pocit mastnoty, len jemný dotyk hebkosti.

  SPF 15, pre všetky typy pleti

  Táto najpredávanejšia receptúra slúži na minimalizáciu príznakov starnutia - ako je previs, vrásky a jemné línie. Tiež poskytuje preventívnu ochrannu pred možným budúcim namáhaním pleti. Táto hodvábna štruktúra krému obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá  poskytuje celodennú hydratáciu. Viditeľné zdvihnutie pokožky na lícnych kostiach, utiahnutá líniu čeľuste a lepšie vypnutie obrysov tváre.