Produkty

€ / EUR

Vyberte menu
$ / USD

Ft/HUF

Kč/CZK

€ / EUR

£ / GBP
Logo

Flavia Nouveau Ambre 5ml, Parfumovaná voda (M)

KLON
Určenie:
Pre mužov
Objem:
Mini Sprej 5ml
Mini Sprej 5ml 0
Mini Sprej 10ml
Mini Sprej 10ml 3.000
Značka: Flavia
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 215
Dostupnosť: skladom
4.16 bez DPH
4.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vydaredný klon parfúmu Louis Vuitton Ombre Nomade, ktorého cena dosahuje 400 eur !!

Inšpiráciou pre vytvorenie parfému Nouveau Ambre bol slávny parfum Ombre Nomade od Louisa Vuittona, no tento arabský výtvor vyniká svojou jedinečnou a zvláštnou arómou, ktorá poteší zmysly a prenesie vás do sveta tajomstva a luxusu. Podmanivá luxusná mužná vôňa spájajúca tóny kože, dreva a teplých tónov korenia a ambry. 

Ak hľadáte novú vôňu, vďaka ktorej budete vyčnievať z davu, nehľadajte nič iné ako Flavia Nouveau Ambre. Táto vôňa je zmesou korenistých, drevitých a jantárových tónov, ktoré vytvárajú teplú a príjemnú vôňu.

Flavia Nouveau Ambre sa skvele hodí na každú príležitosť, či už idete do práce, na rande alebo na párty. Budete milovať spôsob, akým sa budete cítiť sebaisto a charizmaticky.

Nouveau Ambre je majstrovské dielo arabskej parfumérie, vytvorené na uspokojenie túžob tých najnáročnejších znalcov exotických vôní. Táto výnimočná kompozícia znovu vytvára koncept nekonečna prostredníctvom najzáhadnejšej zložky v umení parfumérie: agarového dreva.

Parfém Nouveau Ambre je aromatická báseň rozvíjajúca sa vo vzrušujúcom tanci prírodných prvkov. Jeho vrchné tóny odhaľujú dokonalú kombináciu vôní bergamotu, mandarínky a pomaranča, ktoré ladia s jemnými akcentmi klinčeka a čierneho korenia.

Nouveau Ambre vo svojom srdci odhaľuje vznešené tóny agarového dreva, ktoré vyžaruje výraznú, zvodnú a tajomnú vôňu. Táto vzácna zložka sa získava z agarového dreva, vzácneho druhu stromu pôvodom z Indie a iných častí južnej a juhovýchodnej Ázie.

Parfém Nouveau Ambre dotvára svoje výnimočné zloženie teplým a zmyselným tónom ambry, ktorý sa prelína s jemnými tónmi vanilky a bieleho pižma a vytvára intenzívny a pretrvávajúci čuchový efekt. Táto kombinácia sviežich a zmyselných vôní je ideálna na zdôraznenie osobnosti a šarmu každého znalca krásy a vôní.

V elegantnom a sofistikovanom flakóne je parfém Nouveau Ambre ideálnou voľbou pre každého, kto chce zažiť exotickú vôňu a užiť si jedinečný a nezabudnuteľný čuchový zážitok.

Zloženie vône:

Hlava: ruža, malina, šafran
Stred: breza, pelargónie
Základ: agarové drevo, benzoín, kadidlo, ambra